Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Su kaçağı eskimiş, yıpranmış malzeme kullanımı sonucunda ve ustanın yanlış müdahalede bulunması sonucunda oluşmaktadır. Tesisat kaçakları sıklıkla meydana gelmektedir. Çok dikkatli bir şekilde onarım yapılması gerekli olduğu için işinde tecrübeli ustalardan hizmet almanız sorunun çözümünü sağlamaktadır. Evlerinizde tavanların sararması, küflenmesi ve pis kokuların yayılması gibi sorunların çözümü için firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Eskiden su kaçağı sorununa ulaşmak için her yerin kırılmaktaydı. Ancak günümüzde teknolojik cihazlar kullanımı sayesinde gereksiz kırılmalara yol açmadığımız için değerli müşterilerimize de masraf çıkartmamış olmaktayız. Sultanbeyli Su kaçağı tespiti için firmamıza ait numaralardan bizlere ulaşabilmektesiniz.

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su kaçağı tespiti için vermiş olduğumuz hizmetlerimiz de ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi yapmaktayız. Eğer testin sonucunda bir sorun var ise dinleme cihazı ile tek fayansla sorunlu bölgeyi bularak sadece o bölge kırılarak sorunun onarımını yapmaktayız. Bu şekilde sorun bulunamaz ise son olarak görüntüleme kamera sistemini kullanarak soruna ulaşmaya çalışmaktayız. Gider içeri, lavabo ve küvet sorunları için kamera sistemi kullanımı sayesinde sorun ulaşmaktayız. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederiz. Su kaçağı sorunlarınız için seçmiş olduğunuz firmalarda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat etmediğiniz durumlarda dolandırılma ihtimaliniz vardır. Firma olarak su kaçağını bulmak için verdiğimiz hizmet sırasında hangi aletleri kullandığımızı rapor ediyoruz ve ödeme sonucunda müşterilerimize fatura vermekteyiz.

Sultanbeyli tıkanıklık açma sonrasında etrafa zarar vermemek ve masraf çıkartmamak için  su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Hizmetimiz sırasında kullanılan ilaçlı kapatıcı genellikle kombinin su eksiltmesi, kalorifer kaçakları ve temiz su tesisatı sorunlarına ulaşmak için kullanılmaktadır. İlaç kullanıldıktan sonra delik olan bölgeye ulaştığında hava ile birleşerek kristalleşip deliği kapatmaktadır. Sonuç olarak hiçbir yere zarar gelmeden ve hiçbir yer kırılmadan su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Bu yöntemler sayesinde sorunlu olan bölge dışındaki yerleri kırmaya gerek kalmadan ve kısa süre içerisinde sorunu halletmekteyiz.